25 Maj, 2022

Pas festës së çmendur në klubin e striptizmit, Scott Disick flirton publikisht me modelen


Scott Disick ka nisur flirtimet online me modelen Holly Scarfone, pas dasmës së Kourney Kardashian me Travis Barker.

Ndërsa themeluesi i Poosh ishte në Itali duke thënë “Po” gjatë fundjavës, Disick po festonte në një klub striptizi në NYC – por flirtimi nuk ka ndalur këtu.

Të martën, ai la një koment të zhurmshëm në postimin e fundit të Holly Scarfone në Instagram, pasi ylli i “Too Hot To Handle” e etiketoi atë në foton provokuese.

“O Zot, ajo është..,” shkruan Scarfone, e cila u përfol se po takohej me Disick në fillim të këtij viti, në mbishkrimin e tre fotove seksi të saj duke modeluar e veshur me linjën e veshjeve të Disick.

“Mund të mendoj për disa talente që ke në krye të kokës sime, pa ndonjë lojë fjalësh,” u përgjigj ai, duke e shtyrë atë të replikonte, “@letthelordbewithyou shihemi së shpejti .”

Flirtimi online i dyshes erdhi menjëherë pasi Disick u pa në klubin e striptizimit Sapphire New York , ndërsa Kardashian Barker ishin duke festuar dasmën e tyre italiane .

Sipas TMZ, ish-ylli i “Flip It Like Disick” shkoi në klub në orën 2:30 të mëngjesit të së hënës me një grup të madh miqsh meshkuj dhe femra. Thuhet se ai qëndroi për një orë, duke biseduar veçanërisht me një grua, përpara se të dilte jashtë.

Disick u lidh për herë të parë me Scarfone në fund të shkurtit pasi fotografët i kapën ata duke dalë së bashku për darkë në Nobu Malibu.

Muajin pasues, ata u nisën për në Paris për një javë. Gjatë udhëtimit, Scarfone postoi një foto të saj të veshur me të brendshme me Kullën Eifel në sfond, të cilës Disick iu përgjigj në komente: “Ku janë kreditet e mia të fotografisë?”

© Panoramaplus.al