27 Janar, 2022

Parashikimi i horoskopit 27 janar 2022, çfarë thonë yjet për ju

horoskopiDashi:
Hėna kthehet nė shenjėn tuaj. Sot do tė jetė njė ditė plot pasion pėr tė dashuruarit. Ndėrsa njė punė, ka ende pengesa qė lidhen me tė kaluarėn.

Demi:
Pėrfitoni nga ndikimi i Hėnės dhe tė shfrytėzoni tė gjithė energjinė e mirė qė keni pėr tė dhuruar ēaste tė lumtura pėr tė dashurit tuaj.

Binjakėt:
Ndiheni tė trishtuar pėr njė cėshtje me njė person tė dashur ose partnerin tuaj. Mė nė fund jeni mėsuar me njė fazė tė vėshtirė nė punė.

Gaforrja:
Jeni konfuz pėr dashurinė dhe ndjenjat pėr shkak tė njė dyshimi qė ju mundon prej kohėsh. Nė punė, prej disa kohėsh po ndodhin disa ndryshime.

Luani:
Dita ėshtė absolutisht premtuese. Ka njė dėshirė tė madhe pėr tė kompensuar kohėn e humbur. Pasdite do tė ketė pėrmirėsime nė punė.

Virgjėresha:
Pėrpiquni tė mos e merrni gjithēka seriozisht, lėrini gjėrat tė ecin nė rrjedhėn e vet. Nė punė, po vijnė shpėrblimet qė keni kėrkuar prej kohėsh.

Peshorja:
Do jetė njė ditė e lodhshme, ndaj bėni mirė tė qetėsoheni pėr tė shmangur cdo diskutim me partnerin/partneren. Jeni nė njė fazė tė rėndėsishme nė punė.

Akrepi:
Gjendja pozitive do ju shoqėrojė deri nė fillim tė shkurtit. Nėse jeni nė njė proces gjyqėsor, yjet do t’ju ndihmojnė t’i jepni fund.

Shigjetari:
Do tė keni mundėsinė pėr t’i dhėnė njė tjetėr shans romancės tuaj. Nė punė nuk ka nevojė tė humbisni asnjė mundėsi.

Bricjapi:
Ditė interesante pėr takime, favorizoni marrėdhėniet rastėsore. Mund tė merrni njė telefonatė tė rėndėsishme qė lidhet me biznesin.

Ujori:
Ndjenja pozitive dhe do tė ndiheni tė lumtur deri mė 30. Dielli nė shenjė garanton edhe sukses nė karrierė.

Peshqit:
Moment shumė i favorshėm nė marrėdhėniet me tė tjerėt, mund tė merrni edhe vendime tė rėndėsishme. Nė punė sot do ju duhet tė ndihmoni dikė.

© Panoramaplus.al