25 Maj, 2022

Parashikimi i horoskopit 25 maj 2022, çfarë thonë yjet për ju


horoskopi1

Dashi:
Nė punė, lajme po vijnė: deri nė javėn e ardhshme, veēanėrisht nėse keni procese gjyqėsore nė pritje, pėrgjigjet do tė vijnė!

Demi:
Nėse jeni beqarė, duhet ta lini veten pas rastėsisė pasi mund tė bini edhe nė dashuri. Nė punė inkurajoni takimet me njerėz energjikė dhe pozitivė!

Binjakėt:
Nė punė, kini kujdes nga konfliktet e brendshme: zgjidhni mė mirė problemet, mos ushqeni polemikat qė ndonjėherė janė tė kota!

Gaforrja
Nė punė pėrpiquni tė qėndroni tė qetė: me pak durim do tė vijė njė kėnaqėsi e madhe!

Luani:
Nė punė, njė ditė produktive po vjen: Jupiteri ėshtė me ju, duhet tė jeni pozitiv!

Virgjėresha
Nė punė keni shumė gjėra pėr tė bėrė, por tė premten, idetė, ato tė mirat, sigurisht qė nuk do tė mungojnė.

Peshorja:
Nė punė, Venusi sė shpejti nuk do tė jetė mė pėrballė shenjės tuaj, ndaj nė qershor do tė vijnė lajme tė mira!

Akrepi:
Mėrkuri sjell dyshime dhe ju vė nė mendime, veēanėrisht pėr tė kaluarėn dhe ish-in. Nė punė, pėrparimet do vijnė sė shpejti!

Shigjetari
Nė punė, mos e nėnvlerėsoni njė kontakt: njė telefonatė do tė jetė thelbėsore!

Bricjapi
Nė punė, pėrpiquni tė mos ushqeni polemikat: Pa merak se gjithēka do tė zgjidhet!

Ujori:
Tani jeni nė gjendje, me potencialin tuaj, tė merrni gjithēka qė dėshironi!

Peshqit
Marsi nuk ėshtė nė shenjėn tuaj, por kjo nuk do tė thotė qė ju duhet tė ndaloni sė qeni aktiv!

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al