Panorama Plus – Faqe 2992 – Showbizi Shqiptar
Milva Ikonomi, ish-ministre e Ekonomisë dhe Nora Malaj, deputete e LSI-së, janë kapur nga paparaci ynë dy ditë më parë në një bar afër Parlamentit. Ndërkohë