5 Shtator, 2018

Ornella Muti shfaqet thuajse nudo, 63-vjeçarja ekspozon format seksi (FOTO)

Ajo është një nga femrat më të bukura të kinematografisë italiane. Bëhet fjalë për aktoren Ornella Muti, e cila edhe pse 63 vjeçe, vazhdon që të mbetet po aq tërheqëse dhe seksi sa vite më parë.

E një gjë të tillë e ka treguar edhe në një foto të postuar nga vajza e saj  Naike Rivelli në profilin e saj në “Instagram”.

Në foton e publikuar nga 43-vjeçarja, Ornella Muti shfaqet gati nudo, duke treguar kështu format e saj trupore.

Panorama Plus