29 Shtator, 2023

Njihuni me 8 tendencat dominuese të çizmeve vjeshtë/dimër 2023-2024 (Foto)


Edhe pse temperaturat e ulëta po na mungojnë, kjo nuk na pengon që ne të përgatitemi për ditët dhe dimrin e ftohtë. Këtu do të gejni tendencat kryesore të tyre… Hidhini një sy…

     

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al