8 Shtator, 2018

Nicki Minaj dhe Cardi B zihen në mes të eventit, rezultati është ky… (VIDEO)

Dy këngëtaret e famshme Cardi B dhe Nicki Minaj kanë qenë mbrëmë të pranishme në “Harper’s Bazaar ICONS” në Javën e Modës në Nju-Jork, ku parën edhe një përleshje me njëra-tjetrën.

Burimet brenda festës janë shprehur se Nicki po bënte foto me Kelly Rowland dhe La La Anthony kur reperja Cardi B kaloi pranë tyre. Siç raportohet, Nicki shkeli me qëllim bishtin e fustanit të Cardi-t dhe më pas kjo e fundit hoqi këpucën për t’i gjuajtur.

Kur ajo u largua nga festa kishte një shenjë në ballë dhe fustani i saj mbrapa ishte i grisur.

Panorama Plus