23 Tetor, 2020

Nga automobilizmi në porno, ish-pilotja e lumtur me profesionin e ri: Argëtohem dhe fitoj shumë para

Rene Gracie garonte në kampionatin “Supercars”, por prej disa muajsh ajo është bërë pjesë e një programi për të rritur, aty ku fiton 11 mijë euro në ditë. 25-vjeçarja australiane duket më e kënaqur se kurrë me profesionin e saj të ri.

renee-gracie

“Në të shkuarën isha pjesë e garave me makina, ndërsa tani jam në një sektor ku argëtohem dhe fitoj shumë para”, është shprehur së fundmi ish-pilotja, e cila vijon me sukses karrierën në industrinë programeve me pullë të kuqe.

6dac4d80-cec1-11ea-bbef-20af5571e35f

ccelebritiesrenee-gracie-onlyfans-1024x711

 

PANORAMASPORT.AL