9 Tetor, 2019

Në pritje të ëmbël, Fatma Methasani shfaq për herë të parë barkun

Vetëm pak kohë më parë u dha lajmi se moderatorja Fatma Methasani dhe shefi i kuzhinës, Alfio Rrotani së shpejti do të bëheshin prindër.

Pasi lajmi u përhap, Alfio dhe Fatma e thanë zyrtarisht se ishin në pritje të ëmbël dhe e zbukuruan këtë lajm me foto të ekos së bebit e me mbishkrimin ‘Po bëhemi 3’.

Ja që barku ka filluar ti duket moderatores. Pamjet na i ka treguar motra e Flaka Krelanit, Qeqa Krelani, nëpërmjet një videoje në ‘Instastory’.