27 Janar, 2022

Në një lidhje dashurie? Dorë për dore me mashkullin misterioz, Fifi ndan momentin romantik në makinë

Këngëtarja Filloreta Raçi, e njohur si Fifi, është përfolur shpesh në rrjet jo vetëm për rrugëtimin në “Big Brother VIP”, por edhe për jetën e saj private. Ndërsa ishte brenda shtëpisë u aludua se ajo mund të nisë një romancë me ish-futbollistin, Granit Cana, por pas daljes edhe pse postuan foto apo video me njëri-tjetrin, ata hodhën poshtë thashethemet se janë në një romancë. 

fifi-cover

Së fundmi Fifi ka marrë përsëri vëmendjen e rrjetit me një video të postuar në Instagramin e saj.

Në Instastory ajo postoi një video, ku duket në makinë duke shtrënguar duart me një djalë emrin e të cilit nuk ka preferuar ta bëjë publik.

Ndërsa në sfond dëgjohet balada e njohur e Calum Scott, “You are the reason”, duke shtuar kështu dyshimet se mund të jetë në një romancë.

fifi-dora

Megjithatë këngëtarja e ka fshirë videon nga Instagrmi i saj dhe nuk ka bërë asnjë koment në lidhje me aludimet që qarkullojnë në rrjet.

fifi-dora1

fifi-dora2Këngëtarja Fifi u rikthye sërish në Big Brother këtë të martë posaçërisht për Monika Lubonjën duke i kënduar edhe këngën që kompozi brenda “Diell”. Pas momenteve emocionuese bashkë, këngëtarja kërkoi të takonte dhe konkurrentët e tjerë brenda shtëpisë. Fifi ka qëndruar brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri rreth 50 ditë, por vendosi të largohej për shkak të gjendjes së saj të rënduar psikologjike.

fifififi (3)fifi granit festefifi1fifi (6)

© Panoramaplus.al