1 Dhjetor, 2021

Mos vallë Rihanna sapo na konfirmoi shtatëzaninë e saj? Ja fotoja që trazoi rrjetin


Në rrjet po qarkullojnë fjalë së mund të ketë gjasa që Rihanna është shatëzanë me të dashurin e saj, reperin Asap Rocky. Por nuk është hera e parë që këngëtarja është përfolur për një shtatëzani.rihanna (4)

Në vitin 2019 qarkulluan të tilla thashetheme por artistja i hodhi poshtë këto fjalë në një intervistë për “Vouge” ku tha se “Unë nuk mendoj për gjëra të tilla. Por, nuk e di… planin e Zotit”.rihanna (1)

Rihanna u shfaq në ceremoninë e inaugurimit në Barbados me një fustan ngjyrë portokalli me shkëlqim, të ngushtë mbas trupit ku i dallohej dhe barku i  rrumbullakosur. Ajo e kombinoi fustanin e plotë me gërsheta dhe shtoi taka të shkurtra për t’iu përshtatur veshjes.

rihannaGettyImages-1236905848

Kaq iu desh fansave të postonin aludimet e tyre nëpër “Twittër” së ylli i muzikës pop po pret një fëmijë nga partneri saj. Shumica e njerëzve u shprehën se sa të lumtur ishin për çiftin ndërsa disa prej tyre bënin meme gazmore për situatën.

rihanna (2)rihanna (3)

rihanna (5)

Deri më tani këngëtarja e hitit “Diamond” nuk ka bërë asnjë reagim në lidhje me këtë lajm.

rihanna (2)

NEW YORK, NEW YORK - FEBRUARY 07: Robyn Rihanna Fenty and Linda Fargo celebrate the launch of FENTY at Bergdorf Goodman at Bergdorf Goodman on February 07, 2020 in New York City. (Photo by Dimitrios Kambouris/Getty Images for Bergdorf Goodman)

rihanna (7)

© Panoramaplus.al