26 Qershor, 2022

Meridian Ramçaj ‘zbulon’ arsyen e prishjes së miqësisë të Ilir Shaqirit dhe Sabianit/ Ish-banori ironizon këngëtarin: Un vëllait do t’i shkoja në dasmë


Ish-banori i “BBVIP”, Meridian Ramçaj ka komentuar së fundmi krisjen e miqësisë së ngushtë të Ilir Shaqirit dhe Sabianit, ku ky i fundit nuk ishte u pranishëm as në dasmën e balerinit dhe pse u tha se këngëtari ishte i pari që e kishte marrë ftesën.

I ftuar në “Fitstation”, Meridiani është pyetur se çfarë mendimi kishte në lidhje me mungesën e këngëtarit në dasmën e Ilirit, duke ironizuar Sabianin, ai u shpreh se çfarëdolloj gjëje që të ndodhte, vëllait të tij do i shkonte në dasmë.

“Çfarëdo të ndodhte unë vëllait do t’i shkoja në dasmë, nuk e di çfarë gjëje e keqe ka qenë por prapë vëllait do i shkoja në dasmë.”- tha ish-banori.

Ramçaj gjithashtu foli dhe për konfliktin mes Ilirit dhe Tan Bramës në rrjetet sociale ku duket se thumboi koreografin teksa tha se nuk ka nevojë për fituesin e “BBVIP”.

“Çe do Tani Ilirin, ai ka 4.5 milionë ndjekës në Instagram.”- u shpreh Meridiani.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al