11 Shtator, 2018

Martohet deputeti i PS/ Fotot e ceremonisë private, nga dollia e Ruçit te vallet e Ballës

Deputeti i PS-së Anduel Xhindi, djali i të ndjerit Fatmir Xhindi, i ka dhënë fund beqarisë ditën e djeshme. Ai ka organizuar një festë të vogël private këtë të hënë, në prani të familjarëve dhe miqve.

Mes tyre kanë qenë të pranishëm edhe disa nga politikanët e të majtës, si Taulant Balla, Gramoz Ruçi, Fatmir Xhafa, etj.

Këto janë disa nga fotot gjatë ceremonisë, të bëra nga fotogarfi Agim Rama.