6 Shtator, 2018

Luana Vjollca vazhdon të lërë “pa frymë” fansat, publikon fotot seksi

Pas një sezoni veror të mbushur me koncerte të shumta, Luana Vjollca mesa duket tani ka nisur pushimet. E kjo gjë vihet re teksa i hedhim një sy profilit të saj në rrjetin social “Instagram”, ku ka postuar foto të ndryshme ku ajo duket në super formë.

Së fundmi, moderatorja e njohur është komentuar nga mediat rozë dhe shkak për këtë janë bërë fotot që ajo ka shpërndarë gjatë këtyre ditëve në “Instagram”.

Luana ka postuar së fundmi një tjetër foto tejet seksi në një vend mjaft të bukur… Trupi i saj fantastik dhe ngjyra e bukur që ka marrë nga dielli i ka ”ndezur” komentuesit të cilët i kanë bërë komplimente nga më të ndryshmet.

Panorama Plus