10 Shtator, 2018

“Loriku është më i bukur se ty”, ja si përgjigjet bashkëshortja e ish-kapitenit të Kombëtares

Pas lidhjes dhe martesës me ish-kapitenin e Kombëtares Lorik Cana, Monica ka fituar mjaft fansa shqiptarë në rrjetet sociale.

Bukuroshja italiane ka krijuar një komunikim shumë të mirë me ndjekësit e saj në “Instagram”, ku ndonjëherë shkruan edhe në gjuhën shqipe.

Edhe Monica ka nisur të komunikojë me fansat e saj me aplikacionin në “Instastory”, ku dikush bën pyetje e ajo përgjigjet.

Teksa ajo ka kërkuar që ndjekësit t’i bëjnë ndonjë pyetje, një person i ka shkruar se Loiku është më i bukur se ajo.

“Loriku është më i bukur se ty, më fal”. Monica e ka marrë me sportivitet këtë pjesë dhe i është përgjigjur: “Po, e di!”.

Panorama Plus