11 Shtator, 2018

Ledri Vula publikon foton e parë të së dashurës

Reperi i dashur për publikun shqiptar Ledri Vula ka disa kohë që është në qendër të vëmendjes së mediave rozë, për shkak të marrëdhënies së tij me Sarën, mbesën e Telat Agollit e cila jeton në Gjermani.

Çifti u shfaq publikisht bashkë për herë të parë në ditëlindjen e këngëtarit të njohur Ermal Fejzullahu.

Por së fundmi, Ledri dhe Sara kanë nisur pushimet së bashku. Reperi ka publikuar për herë të parë në profilin e tij foto të së dashurës. Ajo shfaqet me bikini, syze e kapele mbi kokë, teksa duke ecur ka kthyer sytë nga Ledri i cili e ka fotografuar.

Panorama Plus

Lini një koment:

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *