4 Shtator, 2018

Kylie Jenner zbulon shtëpinë e saj super luksoze (VIDEO)

21-vjeçarja Kylie Jenner është duke shijuar pasurinë e madhe me jetën luksoze që ajo bën. Së fundmi ajo ka publikuar pamje nha shtëpia e saj marramendëse, në të cilën banon me të partnerin dhe vajzën Stormi.

Një shtëpi që do t’ju lërë pa frymë. Por kjo nuk është shtëpia e saj e vetme pasi edhe të tjera po kaq luksoze.

Ndërkohë fansat e kanë përkrahur gjithmonë, e sidomos pas lançimit të produkteve të grimit të cilat vazhdojnë të shiten rekord.