8 Nëntor, 2017

Kodi i veshjes =lakuriq, hapet restoranti i parë për nudistë në …


Parisit të ngjyrave dhe i vjeshtës nuk mund t’i mungonte as trendi i fundit i restoranteve në botë. Një restorant i ri me emrin “O’Naturel”, është i pari në Paris ku ju mund të shijoni një vakt krejtësisht nudo dhe e vetmja gjë që duhet të keni është peceta që fshini duart dhe buzët.

Restorante me një kod veshjeje lakuriq ka është një formulë risi e inauguruar fillimisht në Nju Jork e më pas në Londër.

 

© Panoramaplus.al