9 Qershor, 2023

Keni kolesterolin e lartë? Ja lëngu që ju ndihmon ta nivelizoni atë në mënyrë të shëndetshme


m

Me vetëm 2 përbërës natyralë, kjo pije do t’ju ndihmojë të kujdeseni për shëndetin tuaj në një mënyrë të thjeshtë.

 

Përbërësit:

200 ml ujë;

1 karotë;

5 luleshtrydhe.

 

Mënyra e përgatitjes:

Për këtë pije nuk është e nevojshme të hiqni lëvozhgën e karotës;

Mjafton ta prisni në copa të vogla dhe ta vendosni në blender me përbërësit e tjerë të listës;

Tani thjesht përzieni mirë derisa të formohet një lëng homogjen;

Nëse dëshironi, shtoni pak akull. Më pas, pini lëngun tuaj menjëherë/PSIKOLOGJIA

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al