6 Tetor, 2022

Këngëtarja e njohur e pranon hapur: Kur fëmijët e teprojnë i jap ndonjë shuplakë!


Kelly Clarkson ka pranuar se nëse fëmijët e saj sillen keq, ajo do t’i disiplinojë duke i dhënë nga një shuplakë.

40-vjeçarja zbuloi në një intervistë në stacionin Radio Atlanta 94.1 në vitin 2018 se ajo “nuk ishte dakort” të godasësh fëmijët.

“Unë nuk jam shumë pro për të goditur, gjë që njerëzit nuk e duan domosdoshmërisht. Nuk dua ta godas atë fort, thjesht një shuplakë e lehtë,” shpjegoi prezantuesja e Kelly Clarkson Show.

Clarkson tha gjithashtu se ajo nuk ka frikë të disiplinojë vajzën e saj në publik, duke thënë: “Kjo është një gjë e ndërlikuar kur je në publik, sepse atëherë njerëzit mendojnë se kjo është e gabuar apo diçka e tillë, por nuk shikoj asgjë të keqe me një shuplakë ”

Clarkson ndan dy fëmijë me ish-burrin e saj Brandon Blackstock: vajzën River Rose, tetë vjeç dhe djalin Remington Alexander, gjashtë vjeç.

Në të njëjtin emision radiofonik, fituesja e American Idol zbuloi se duke u rritur, prindërit e saj e kanë goditur atë dhe se pavarësisht të gjithave, ajo është ende një ” njeri i pjekur dhe me shumë karakter”.

“Prindërit e mi më goditën dhe unë ia dola mirë në jetë. Unë jam nga jugu, kështu që na rrahin,” tha ajo, duke shtuar, “Mamaja ime do të telefononte drejtorin nëse do të përfundoja ndonjëherë në zyrën e drejtorit dhe i jepte leje që ajo të më godasë”.

Përveç kësaj, muzikantja tha gjithashtu se ajo paralajmëron vajzën e saj para se ta disiplinojë dhe beson se kjo ka qenë një pengesë efektive.

“Unë them: “Unë do të të godas në fund nëse nuk ndalon tani, kjo është qesharake”, dhe sinqerisht kjo më ka ndihmuar vërtet,” tha ajo, duke shtuar: “Por ajo nuk bën gjëra të tilla shpesh.”

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al