12 Mars, 2018

Joshëse dhe shumë sensuale, kjo është policja shqiptare që pushtoi rrjetet sociale


Në 8 mars Erion Veliaj kishte zgjedhur disa foto të femrave punonjëse në Bashkinë e Tiranës, duke iu uruar kështu festën e Gruas.

Por edhe pse mes tyre kishte shumë femra simpatike, duket se kësaj here vëmendjen më të madhe e mori një police brune, e cila në pak ditë pushtoi rrjetet sociale duke u cilësuar si policja më seksi në vend.

Disilva duket se tashmë përveçse një police në rrugët e kryeqytet, do të mbahet mend edhe si vajza më sensuale nën uniformën blu.    

 

© Panoramaplus.al