5 Shtator, 2018

Jonida Maliqi shfaqet “topless”? (FOTO)

Këngëtarja e njohur Jonida Maliqi është dalluar gjithmonë për stilin e saj të veçantë përsa i përket pamjes së saj.

Mirëpo ditën e sotme Jonida ka vendosur që t’i surprizojë të gjithë ndjekësit e saj në rrjetin social “Instagram”.

Ajo ka postuar në “Instastory” një fotografi ku një femër shfaqet “topples” dhe ajo pyet: “Kush është ajo?”. Në foton bardh e zi duket Jonida me flokë të shkurtër biond dhe me syze.

Megjithëse buzët dhe tiparet e fytyrës së kësaj vajze duken identike si të Jonidës, një sy i mprehtë mund të dallojë se në krahun e vajzës ka një tatuazh, ndërsa në krahun e Jonidës mungon një i tillë.

Panorama Plus