17 Dhjetor, 2017

I publikojnë videon e nxehtë të bashkëshortes, Serxhio Ramos tërbohet nga inati

Kapiteni i Real Madritit duket se nuk është ndjerë aspak mirë pas qarkullimit për herë të dytë të një videoje të bashkëshortes së tij, Pilar Rubio.

Në këto pamje bashkëshortja dhe nëna e fëmijëve të Ramos, shihet teksa pozon për një revistë, ndërsa mban veshur vetëm bikini.524147

Videoja është publikuar për herë të parë disa vite më herët, por mesa duket ka filluar sërish të qarkullojë në rrjetet sociale.

“Gazzetta.it” shkruan se Serxhio nuk i ka pëlqyer aspak rikthimi i këtyre pamjeve, duke shfaqur nervozizëm.

© Panoramaplus.al