23 Mars, 2018

I flet me xheste, ja si sillet ministrja e Drejtësisë me deputetin


Drejton një nga ministritë më të rëndësishme të qeverisë Rama e megjithatë Etilda Gjoni ia ka dalë që të vijojë punën e saj, madje edhe të mos ngrejë tonet kur opozita e ka akuzuar për probleme të ndryshme.

Këtë të enjte, ajo është ndaluar tek oborri i Parlamentit nga një deputet i PS-së, i cili ka tentuar t’i shpjegojë jo vetëm me fjalë, por edhe me gjeste se për çfarë problemi bëhet fjalë. Dhe Gjoni e ka dëgjuar me qetësinë që e karakterizon.

PANORAMA PLUS

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al