28 Maj, 2022

Horoskopi i datës 28 maj 2020, ja çfarë kanë rezervuar yjet për ju


Dashi

E shtuna nuk ėshtė dita e duhur pėr krahasime. Nė punė ėshtė njė periudhė konfuze, ndaj jeni nė pritje tė pėrgjigjeve.

Demi

Do tė jetė ditė interesante pėr dashurinė. Nė punė jeni tė suksesshėm pavarėsisht ziliqarėve. Por Saturni ėshtė kundėr jush, ndaj bėni kujdes nga paratė.

Binjakėt

Falė ndikimit tė hėnės, sot pritet tė kaloni njė ditė mahnitėse me partnerin/partneren tuaj. Por nė punė mund tė keni probleme dhe debate.

Gaforrja

Nėse pėrfshiheni nė njė histori dashurie, duhet shumė durim, qetėsi dhe gjakftohtėsi sidomos nėse po pėrpiqeni tė ‘shėroni’ plagėt e sė shkuarės.

Luani

Sot ėshtė dita e duhur pėr tė diskutuar me tė afėrmit dhe miqtė. Dita do t’ju japė mundėsi tė reja, por pėr momentin jeni tė lodhur dhe nervozė.

Virgjeresha

Nė dashuri, mund tė vijė njė propozim i mirė. Nė punė mund tė nervozoheni dhe tė jeni tė pakėnaqur, por duhet tė mbani nėn kontroll gjithēka.

Peshorja

Historia juaj e dashurisė vijon tė jetė e qetė. Nė punė, mund t’ju vijė nė mendje njė ide brilante ose njė zgjidhje pėr njė problem nė minutėn e fundit.

Akrepi

Kjo ditė do tė jetė pozitive pėr beqarėt, ndaj mos i nėnvlerėsoni takimet. Nė punė mund tė keni njė intuitė tė mirė, ndaj ėshtė dita perfekte.

Shigjetari

Jeni duke pėrjetuar njė situatė tė çuditshme, kėshillohet kujdes. Nė punė ėshtė koha e duhur pėr tė kapėrcyer problemet e lindura nė tė shkuarėn.

Bricjapi

Do tė jeni tė mbingarkuar. Jeni tė lodhur nė punė, por e rėndėsishme ėshtė tė arrini qėllimin tuaj. Mos u mėrzisni!

Ujori

Bėni zgjedhje tė rėndėsishme pėr tė ardhmen sepse keni ndikimin pozitiv tė Hėnės. Edhe nė punė mund tė keni dėshirė tė bėni njė ndryshim.

Peshqit

Ka dicka qė nuk shkon me marrėdhėniet e reja. Nė punė bėni njė pushim pėr disa ditė qė tė rifitoni ‘fuqitė’ dhe tė ktheheni mė nė formė se asnjėherė.

© Panoramaplus.al