7 Shkurt, 2023

Grammy 2023 / Veshjet më të mira të tapetit të kuq (Foto)


Ndërsa ceremonia u kthye në shtëpinë e saj të zakonshme e njohur më parë si Staples Center, në Los Anxhelos – për herë të parë që nga viti 2020, yjet arritën me silueta dramatike dhe ngjyra të larta përpara ngjarjes vjetore.

           

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al