23 Tetor, 2017

Gazetarja shqiptare rrëfen “live” natën e parë me burrin (Video)


Korespondentja e Korçës në emisionin “Aldo Morning Show”, rrefeu sot “live”, natën e parë me bashkëshortin e saj. Enxhi tha se natën e parë me bashkëshortin e ka kaluar në Dardhë dhe ka qenë shumë romantike.

“Nata ime e parë me burrin është shumë romantike. Kemi qenë në Dardhë, është një vend shumë I bukur. Ishte krevati me lule, me qirinj. Kishte shampanjë, çokollata me zemra, çarçafë atlas të kuq. Dhe kur u zgjuam në mëngjes filluam u puthëm dhe shumë gjëra kemi bërë”, tha Enxhi raportuesja e Korçës në “Aldo Morning Show”.

© Panoramaplus.al