26 Qershor, 2022

Gati për plazh? Ja modelet e verës, linja sportive dhe detaje befasuese


Dëshirë për pushime? Zgjidh kostumin e banjës çift, të përshtatshme për koleksionin e ri për sezonin e verës.

Shkëlqe me stil në destinacionet me diell të pushimeve tuaja të radhës, me bikinin e preferuar ose nga përzgjedhja që po ju ofrojmë ne. Dizajne të rafinuara, printime të modës dhe qëndisje të rafinuara, do ta bëjnë stilin tuaj të pushimeve me të vërtetë të përsosur. Në buzë të ujit, në pishinë ose në vendpushimin tuaj të preferuar, mund të shpalosni kostumin e banjës në dy pjesë, që i përshtatet më së miri modës dhe gjendjes tuaj shpirtërore. Zgjidhni qëndisjet e punuara me dorë, me shkëlqim dhe të pashmangshme. Printimet janë protagoniste të shkëlqyeshme dhe zgjedhin fantazi detare, vija dhe lule.

Kostumet e banjës trup kanë një tërheqje të rafinuar dhe bashkëkohore, të përbërë nga detaje shtesë që përmirësojnë siluetën. Fustanet, jashtë ujit, kaftanët, fundet femërore dhe pantallonat me shumëpërdorimëshe do t’ju shoqërojnë në pushimet tuaja verore me elegancë dhe trend. Artikuj veshjesh të domosdoshme për t’u paketuar, udhëtuar dhe treguar me elegancë. Për t’u kompletuar, janë peshqirët dhe aksesorët e plazhit, të përsosur për të përmirësuar pamjen tuaj në çdo kohë të ditës.

BURIMI/ PSIKOLOGJIA

© Panoramaplus.al