29 Qershor, 2022

Gabimi juaj më i madh në një marrëdhënie, sipas shenjës së zodiakut


Asnjë prej nesh nuk është i përsosur, por sigurisht që na pëlqen të mendojmë që jemi. Të gjithë bëjmë gabime në marrëdhënie dhe ndonjëherë ato gabime na mësojnë edhe mësime të vlefshme për jetën. Por, ndonjëherë ne kapemi në modele toksike marrëdhëniesh që as nuk i vëmë re.

DASHI: I trajtoni të tjerët në mënyrë ironike, pa e kuptuar as vetë.

DEMI: Demat janë kokëfortë më shumë seç duhet.

BINJAKËT: Largoheni pa u përballur me ndjenjat që latë pas.

GAFORRJA: Gaforret janë shumë të ndjeshme dhe i përjetojnë situatat shumë rëndë.

LUANI: Nuk ju pëlqen t’a ulni hundën për asgjë dhe asnji. Jeni tepër krenar!

VIRGJËRESHA: Dëshironi që e gjithë vëmendja të bjerë mbi ju.

PESHORJA: Mund të jeni pak pasiv-agresiv.

AKREPI: Krijoni drama në çdo situatë të mundshme.

SHIGJETARI: Nuk jeni edhe aq i/e sinqertë me ndjenjat që shprehni.

BRICJAPI: Filloni ankoheni për çdo gjë, jeni shumë pesimist.

UJORI: Tregoheni tepër egoist dhe dëshironi të fitoni vetëm ju.

PESHQIT: Peshqit janë shumë naiv, i anashkalojnë situatat pa problem.

BURIMI/ PSIKOLOGJIA

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al