5 Nëntor, 2019

FOTOT/ Seks me të moshuarin pranë burrit në shtrat, 21-vjeçarja që po ‘tërbon’ rrjetin. I dalin fotot


4-4-615x405

Mediat e huaja janë duke shkruar së fundmi për historinë e një vajzë vetëm 21-vjeçare e cila ka tërhequr vëmendjen për lidhjet e saj me meshkuj më të vjetër në moshë.

Milijana Bozic është vajza e cila mori pjesë në një reality show televiziv serb dhe atje u pa duke puthur 60-vjeçarin Nemanja Stamatovic Zabac. Kjo pavarësisht se ishte e martuar me Milojko Bozic që nga shtatori i këtij viti.

Mësohet se vajza u martua me një 74-vjeçar dhe tani e ka tradhtuar atë me një pensionist vetëm disa javë pasi u filmua teksa flinte me një burrë tjetër të moshuar, sipas raportimeve.

Sipas raportimeve të mediave lokale, ky incident i fundit vjen vetëm disa javë pasi Milijana u filmua lakuriq në shtrat me një burrë tjetër të moshuar, i panjohur.

Në fotot e siguruara nga reality show, Milijana shihet duke u puthur me Zabac dhe i ulet në prehër. Imazhe të tjera i tregojnë ata në shtrat së bashku dhe media lokale raporton se ajo kishte bërë seks me burrin tjetër, më të moshuar ndërsa burri i saj flinte pranë tyre.

I moshuar i pa identifikuar, i cili raportohet se është më i vjetër se burri i të resë, madje ishte edhe i pranishëm në dasmën e tyre që u bë shumë e mediatizuar.

Ai gjithashtu thuhet se është i martuar me fëmijë, megjithëse Milijana mohon të ketë një lidhje me të.

E reja ka kercenuar me padi ata qe i kane publikuar fotot. “Ato ishin selfie dhe une e di se kush i ka nxjerre.”

0_PAY-CEN-AgeGapPlan-030_PAY-CEN-AgeGapVacation-040_PAY-CEN-BalkanCheat-010_PAY-CEN-AgeGapCheating-017-26-25-23-52-71-7

© Panoramaplus.al