26 Mars, 2020

FOTOT/ Po udhëtonte me motor, reperi i famshëm përplaset me Audin. Ja si është gjendja e tij

Reperi Bugzy Malone raportohet se është përfshirë në një aksident të rëndë me motor.

29-vjeçari filmoi veten para aksidentit ku shfaqet duke hipur në motor dhe një mik i tij e brohorit.

Pas aksidentit të tmerrshëm, kalimtarët shkuan të filmojnë reperin e shtrirë në tokë.

Bugzy, emri i vërtetë i të cilit është Aaron Davis, u mor me barelë nga vendi i ngjarjes ndërsa nuk duhet gjendja e tij shëndetësore.

Reperi u përplas me një automjet tip Audi me motorin e tij.

“Një aksidenti ku u përfshinë një makinë tip Audi dhe një motor ndodhi në Rochdale Road, Bury. Shoferi i motorit, një 29-vjeçar u plagos rëndë dhe u dërgua në spital për trajtim,”- njoftoi policia e Greater Manchester.

Lëndimet që mori mendohet se nuk janë kërcënuese për jetën.