19 Dhjetor, 2021

Fotot nga paparazzi/ Politika dhe arti më afër se kurrë, deputetë e ministra krah për krah me aktorët e njohur të teatrit

Nuk janë skena që i shohim shpesh këto të dy fotove që paparazzi i “Panorama Plus” ka kapur pak ditë më parë. 

politikane aktore

Ndërkohë që jemi mësuar të shohim politikanët, të cilët rrinë me njëritjetrin, mundësisht të majtët bashkë dhe të djathtët bashkë dhe nga ana tjetër aktorët që rrinë gjithnjë brenda dhe jashtë skenës me njëritjetrin, kësaj here panorama ndryshon.

arber agalliu luftar paja anila denaj

Deputeti i Grupit Parlamentar të PD-së, Arbër Agalliu, është parë në shoqërinë e ish-ministres së Financave të PS, Anila Denaj. Dhe jo vetëm kaq, me ta ishte edhe aktori i mirënjohur Luftar Paja.

arber agalliu luftar paja anila denaj2

Nuk e dimë se cila bisedë ka qenë më interesante për ta, ajo për artin apo për ngjarjet më aktuale politike. Në një skenë të ngjashme janë shfaqur dy ministrat aktualë, Bledi Çuçi i Ministrisë së Brendshme dhe Mirela Kumbaro, Ministre e Mjedisit dhe Turizmit.

Helidon Fino bledi cuci mirela kumbaro2

Ata janë parë duke folur me Helidon Finon, i cili ka ndryshuar edhe pamjen kohët e fundit sepse po vë në skenë një shfaqje të Shekspirit, me regji të Altin Bashës.

/Panioramaplus.al

arber agalliu luftar paja anila denaj3arber agalliu luftar paja anila denaj5arber agalliu luftar paja anila denaj4Helidon Fino bledi cuci mirela kumbaroHelidon Fino bledi cuci mirela kumbaro1

© Panoramaplus.al