29 Nëntor, 2021

Fotot nga paparazzi/ Ministrja Manastirliu përdor në veshje më shumë ngjyra se Rama


Ministrja e Shëndetësisë, zonja Ogerta Manastirliu, këtë të enjte spikati prej ngjyrave të shumta në veshjen e saj. Duke filluar nga maska, të cilën ajo ndryshe nga kolegët e saj, nuk e heq asnjëherë. 

ogerta manastirliu edi ra,a

Ngjyrat e maskës dukeshin shumë të spikatura, ndër të cilat portokallia. Dhe pas mesazhit për vaksinimin, nëpërmjet maskës “Shqipëria buzëqesh”, zonja Manastirlliu përcolli edhe një mesazh tjetër me anë të bluzës, ku shkruhej “Stop Dhunës”.

/Panoramaplus.al

ogerta manastirliu2ogerta manastirliu3ogerta manastirliu1ogerta manastirliu

© Panoramaplus.al