26 Qershor, 2022

Fotot nga paparazzi/ Mimi Kodheli, një bisedë me gazetarët dhe… kundërshtarët


Mimi Kodheli mund të quhet ndër deputetet që ruan një raport të mirë edhe me palën kundërshtare. Dhe kjo foto e tregon më së miri këtë fakt. Deputetja e Partisë Socialiste ka qëndruar për pak minuta me minute saj nga kampi kundërshtar.

Ashtu si mund të dallohet, ish-ministrja ka shijuar një bisedë me Oerd Bylykbashin si dhe me kolegun nga PS, Petro Koçi. Në bisedën mes tyre kanë qenë edhe disa gazetarë, që janë përfshirë në atë që duket si një bisedë mes miqsh. Edhe në raste të tjera, Kodheli është fotografuar me koleget nga Partia Demokratike, duke na treguar se gëzon marrëdhënie të mira edhe me palët kundërshtare në politikë.

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"
© Panoramaplus.al