19 Dhjetor, 2021

Fotot nga paparazzi/ Ish-ministri i Ramës, tashmë larg politikës e i përkushtuar pas punëve të shtëpisë

Ditmir Bushati, dikur një nga politikanët më të spikatur dhe më të sulmuar nga të djathtët për shkak të prejardhjes së tij nga një familje me poste gjatë kohës së diktaturës, tashmë është lënë jashtë derës së qeverisë dhe Parlamentit. 

ditmir bushati pazar ish minister3

Bushatin tashmë mund ta gjejmë në rrugët e lagjes së tij te Tirana e Re duke bërë ecje nga Liqeni, me tuta dhe atlete, shpesh edhe me bashkëshorten, por edhe duke bërë pazarin si në këtë foto.

Me sa duket jeta aktuale, me të vërtetë e ka larguar nga politika, por e ka afruar më shumë me familjen dhe nevojat e saj.

/Panoramaplus.al

ditmir bushati pazar ish ministerditmir bushati pazar ish minister1ditmir bushati pazar ish minister2

© Panoramaplus.al