16 Janar, 2022

Fotot nga paparazzi/ Çfarë nuk u pa në protestë, Julian Deda dhe Shkëlzen Berisha të fokusuar tek…

Se çfarë po bënin demokratët, si mbështetësit të Bashës, ashtu edhe ata të Berishës më 8 janar, tashmë dihet, për shkak të raportimeve në media, minutë pas minute.

julian deda shkelzen berisha protesta 8 janar

Selia e Partisë Demokratike u kthye në një arenë lufte, ndërkohë që ngjarja tashmë po hetohet nga Prokuroria. Por nga disa foto që sjell paparazzi ynë, është interesante të shihet se si aktori Julian Deda, një demokrat i flaktë dhe mbështetës i Berishës, ishte në shoqërinë e Shkëlzen Berishës, djalit të ish-Kryeministrit Berisha.

julian deda shkelzen berisha celular protesta 8 janar

Ata ishin të fokusuar në celularët e tyre. Mbase mund të kishte mesazhe më interesante se ajo që po ndodhte në ato momente para selisë së PD-së ose mbase po ndiqnin pasqyrimin mediatik të ngjarjes.

julian deda shkelzen berisha celular protesta 8 janar1 julian deda shkelzen berisha celular protesta 8 janar2 julian deda shkelzen berisha celular protesta 8 janar3 julian deda shkelzen berisha celular protesta 8 janar4

© Panoramaplus.al