24 Janar, 2022

Fotot nga paparazzi/ Biseda të ngrohta dhe buzëqeshje mes Elisa Spiropalit dhe deputetëve të Berishës

Nuk është një skenë që të bie rasti ta shohësh shpesh në oborrin e Parlamentit, ku deputetë apo ministra të maxhorancës të shkëmbejnë biseda të këndshme me ata të opozitës.

elisa spiropali oerd bylykbashi tritan shehu (2)

E megjithatë, një skenë të tillë e ka kapur paparazzi ynë këtë të enjte. Një nga ministret e qeverisë Rama, Elisa Spiropali, madje edhe nga më të shigjetuarat nga opozita, ka shkëmbyer biseda të këndshme për disa minuta, me deputetët Oerd Bylykbashi dhe Tritan Shehu, mbështetës të Berishës. A thua Spiropali ishte kurioze të dinte se si po shkonte foltorja?

elisa spiropali oerd bylykbashi tritan shehuelisa spiropali oerd bylykbashi tritan shehu1elisa spiropalioerd bylykbashi tritan shehu

© Panoramaplus.al