29 Nëntor, 2020

Fotot nga paparazi/ Paulin Sterkaj injoron veshjen parlamentare, vjen me xhaketë lëkure dhe pantallona xhins

Nëse Bashkim Fino kishte përdorur vetëm një element sportiv në veshjen e tij, kapelen, Paulin Sterkaj, deputeti i PS-së, kishte ardhur i veshur i tëri sport.

Me xhaketë lëkure të zezë dhe pantallona xhins, Sterkaj dukej sikur nuk kishte dalë nga shtëpia me mendimin për të ardhur në Parlament, por ishte penduar rrugës.

/Panoramaplus.al