21 Shkurt, 2021

Fotot nga paparazi/ Nard Ndoka në versionin sport krah bashkëshortes

Ish-deputeti dhe kryetari i Partisë Demokristiane, Nard Ndoka, është fotografuar pak ditë më parë nga paparazzi ynë.

Ai ishte në shoqërinë e bashkëshortes dhe që të dy ishin veshur me rroba sportive dhe atlete.

Me sa duket, bashkëshortët Ndoka kishin dalë për ndonjë ecje, por ajo që na ra në sy, ishte mungesa e maskës në këtë kohë të rrezikshme infektimi nga virusi.

Urojmë që të ketë qenë ndonjë rastësi, në mënyrë që Ndoka të mos japë shembulin e keq.

/Panoramaplus.al