12 Shtator, 2020

Fotot nga paparazi/ Mirela Kumbaro ka stilin e saj unik në veshje

Është mëse e vërtetë shprehja që veshja tregon dhe flet mjaft edhe për personalitetin tonë. Nëse duam të tregojmë se jemi të veçantë, e tillë është edhe veshja.

Këtë gjë e mishëron më së miri deputetja dhe ish-ministrja e Kulturës, Mirela Kumbaro. Ajo duket që nuk e pëlqen veshjen klishe. Për këtë arsye, gjen gjithmonë mënyra që veshja e saj të jetë ndryshe nga e kolegëve.

P.sh. këtë të hënë, ajo i kishte shoqëruar pantallonat me një bluzë ekstravagante, të shkurtër para dhe shumë të gjatë nga pas. Dhe për të rënë sa më shumë në sy, bluza ishte me shumë ngjyra dhe lule.

/Panoramaplus.al