10 Janar, 2021

Fotot nga paparazi/ Ministrja Kushi nuk heq dorë nga takat edhe në shi

Ministrja e re e Arsimit, Evis Kushi, ka filluar t’i kushtojë më tepër kujdes veshjes në krahasim me kohën kur ishte vetëm deputete.

Zonja Kushi u fotografua në seancën e parë parlamentare për këtë vit.

Teksa dilte nga makina, mes vështirësive që krijonte moti i keq, na ra në sy fakti se ajo nuk kishte menduar të vishte ndonjë palë këpucë pak më praktike, duke mos hequr dorë nga takat, të cilat, në fakt ,janë pasoni i madh i shumë zonjave dhe zonjushave.

/Panoramaplus.al