10 Janar, 2021

Fotot nga paparazi/ Ministret presin me durim makinat, duke u lagur në shi

Këtë vit, seanca e parë parlamentare ishte pasdite dhe në një kohë me shi.

Deputetët dhe ministrat ishin thirrur për të miratuar emrat e rinj të kabinetit qeveristar Rama.

Paparazzi ynë ishte aty dhe një nga fotot që na bëri më tepër përshtypje ishte ajo e dy ministreve, asaj të Financave, Anila Denaj, dhe ajo e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu.

Dy ministret ishin veshur me xhupa të gjatë me kapuç. Kjo veshje i ndihmoi që të lageshin më pak, ndërkohë që po prisnin me durim makinat e tyre.

/Panoramaplus.al