18 Tetor, 2020

Fotot nga paparazi/ Mimi Kodheli tërheq vëmendjen me veshjen prej ngjyre floriri

Deputetja Mimi Kodheli bie gjithmonë në sy për veshjen e saj të kombinuar me shije.

Por këtë të enjte ajo kishte zgjedhur diçka shumë të veçantë.

Bluza dhe xhaketa ishin ngjyrë floriri me shkëlqim, gjë që të krijonte idenë sikur po shkonte në ndonjë festë.

/Panoramaplus.al