30 Gusht, 2021

Fotot nga paparazi/ Linda Halimi fotografohet në Tiranë me reperin amerikan Big D dhe vajzën e tyre

Këngëtarja nga Kosova, Linda Halimi, duket sikur kalon ditë me diell dhe ditë me shi në martesën e saj amerikane, me reperin e njohur si Big D.

linda halimi

Para disa kohësh qarkulloi lajmi se Linda dhe reperi, tashmë prindër të një vajze, janë ndarë. Direkt pas këtyre fjalëve, Linda doli live në “Instagram” shumë provokuese, ndërsa realizonte një set fotosh seksi në pishinë.

linda halimi Big D tirane1

Gjatë komunikimit me ndjekësit, ajo shfaqej e entuziazmuar pas ndarjes dhe me ironi deklaroi se është e hapur për njohje të reja, vetëm që kandidati të jetë me letra amerikane, në mënyrë që ta këtë më të thjeshtë lidhjen e re.

linda halimi Big D tirane

Këngëtarja, e cila nga një vajzë mbipeshë është shndërruar në një femër superseksi, nuk e ka vrarë asnjëherë mendjen për këto lajme. Dhe siç duket edhe nga fotot, gjithçka shkon mirë në jetën e saj.

/Panoramaplus.al

linda halimi Big D tirane2linda halimi Big D tirane3linda halimi Big D tirane4linda halimi Big D tirane6linda halimi Big D tirane5linda halimi Big D tirane7linda halimi Big D tirane8