6 Korrik, 2020

Fotot nga paparazi/ Fate Velaj në formë, me kapele republike dhe në shoqëri të mirë

Deputeti vlonjat i Partisë Socialiste, Fate Velaj, duket se edhe në këto ditë të nxehta nuk ka hequr dorë nga kapela e tij e preferuar, e cila tani në verë shërben për t’u mbrojtur nga dielli.

Si gjithmonë, Velaj duket në humor dhe shoqëri të mirë

/Panoramaplus.al