15 Nëntor, 2020

Fotot nga paparazi/ Erion Isait nuk i ndahet shpirti nga Teatri, lë Ersekën dhe shihet në Tiranë

Është zgjedhur prej tri vitesh kryetar bashkie i Ersekës, por Erion Isai, me sa duket, nuk e harron për asnjë moment që është një artist.

Ai është fotografuar pak ditë më parë në Tiranë, afër Teatrit Eksperimental, në shoqëri të shumë kolegëve artistë.

Me siguri po përgatit ndonjë pjesë teatrale, edhe pse koha e pandemisë nuk është fare favorizuese për aktivitete të tilla.

/Panoramaplus.al