29 Nëntor, 2020

Fotot nga paparazi/ Elisa Spiropali, e vetmja deputete që respektoi ngjyrat e festave të nëntorit

Këto ditë seanca parlamentare është zhvilluar në vigjilje të festave të nëntorit, të 28 nëntorit – festës së Pavarësisë dhe 29 nëntorit – festës së Çlirimit.

Këto janë dy festa shumë të rëndëishme për kombin shqiptar dhe me sa duket, për t’i nderuar si duhet ka menduar ministrja Elisa Spiropali.

Ajo ka tërhequr vëmendjen me veshjen e saj të veçantë. Këtë herë kishte zgjedhur një xhaketë të kuqe flakë dhe një palë pantallona të zinj.

Duhet thënë se dukej shumë bukur dhe na futi në atmosferën e festave.

/Panoramaplus.al