6 Korrik, 2020

Fotot nga paparazi/ Atmosferë plazhi mes miqve të Taulant Ballës

Ndërkohë që deputeti i Partisë Socialiste, Taulant Balla, shfaqet me kostum dhe kollare, një sakrificë jo e vogël kjo në këto ditë përvëluese, disa nga miqtë e tij janë veshur si për plazh, me pantallona të shkurtra dhe bluza të lehta pambuku.

Të paktën, ky është privilegji i të mos qenit deputet, pasi vishesh si të të pëlqejë dhe si të ndihesh sa më mirë.

/Panoramaplus.al