5 Nëntor, 2019

Fotot nga dasma e deputetit shqiptar, i pranishëm edhe kryeministri


Ish kryeredaktori i Alsat-it dhe tani deputet i LSDM-së, është martuar për së dyti herë me ish kolegen e tij maqedonase Biserën.

Muki është martuar me Bisera Jordanovën e cila është e angazhuar për momentin në Agjencionin për inovacion e me të cilën është në lidhje dashurie prej shumë vitesh.

Në këtë ceremoni ishte i pranishëm edhe kryeministri Zoran Zaev.

Ata nisën këtë lidhje dashurie që prej kohës kur kanë punuar në televizionin Alsat derisa Jordanova ka qenë në pozitën e drejtoreshës gjenerale kurse Muki si drejtor i Informacionit. Muki ka qenë i martuar dhe nga martesa e parë ka dy vajza./Fol.mk

muki3muki640-0-5dbee23d25d3a1111111111111174951484_2099607477015060_7869902862631829504_n640-0-5dbee23c63afc640-0-5dbee23a842d5157d1cdde87097f1f83f3bda2ba52191_L0DC7A416-E9BE-4986-864D-CAC57F3386B8000000000

© Panoramaplus.al