4 Gusht, 2020

FOTOT/ Franceska Jaçe i nxjerr të gjitha në ‘shesh’, publikon foton nudo. Ja ç’shkruan

Franceska Jace (5)Françeska Jaçe ka tërhequr gjithmonë vëmendjen e ndjekësve të saj me fotot e publikuara në rrjete sociale.

Mirëpo këtë herë ka thyer rrjetin dhe ka pozuar si kurrë më parë.

Modelja ka realizuar një set të ri fotografik dhe në foton e postuar në Instagram shihet tërësisht e zhveshur.

Ajo ka mbuluar me duar pjesët intime, për t’i lënë pak vend imagjinatës.

“Pa make up”, ka shkruar Françeska krahas fotos, e cila ka marrë komente të shumta nga ndjekësit.

Franceska Jace (4) Franceska Jace (3) Franceska Jace (2) Franceska Jace (1)

franceska-jace-2-35m7s0xcscbk3st2woq7eo franceska jace franceskajace-780x439 franceska jace2 franceska jace1